Laminam w bazie BIM

Laminam w bazie BIM

Produkty z bogatej oferty marki Laminam są dostępne dla architektów i projektantów nie tylko

w naszych showroomach i magazynach, ale także w oprogramowaniu BIM – Building Information Modeling. To wirtualny system wspomagający projektowanie. Dzięki niemu możemy wstawiać do projektu trójwymiarowe obiekty takie jak ściana, dach, okna czy sufit, nadając im odpowiednie parametry. W ten sposób możemy zaprojektować i zbudować budynek w sposób szybki i niezwykle efektywny.

BMI cieszy się dużą popularnością na całym świecie – architekci mogą się osobiście przekonać, jak bardzo ten system może ułatwić i przyspieszyć ich codzienną pracę. W Stanach Zjednoczonych korzystanie z BMI stało się już standardem. Dlatego tym bardziej cieszy nas, że teraz produkty Laminam dostępne są w tym systemie.

Co możemy zaoferować w systemie BIM?

  • wszystkie tekstury Laminam dostępne w aktualnej ofercie,

  • charakterystyki techniczne i mechaniczne dla każdej powierzchni, a także informacje dotyczące odporności, antypoślizgowości, indeksy odbicia światła i wielu innych,

  • tabele podsumowujące, które wskazują reakcję na ogień, obecność siatki z włókna, sposoby konserwacji, certyfikat LEED, zastosowanie w zależności od grubości i rozmiaru produktów,

  • możliwość pobrania naszych materiałów wraz z teksturami do projektowania, aktualnymi katalogami i instrukcjami technicznym.

Zapraszamy do współpracy architektów i projektantów!